LED shirit 3m 180 CW IP65 – STRÜHM

5.90 
S'ka sasi

Fuqia: 14.4W
Temp.dritës: 6500k
Shkëlqimi: 1260 lm

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: STR03025
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fuqia: 14.4W
Tensioni: DC 12V
Niveli mbrojtës: IP65
Gjatësia: 3m
Temp.dritës: 6500k
Shkëlqimi: 1260 lm

Brendi

Strϋhm