LED shirit 3m 180 WW – STRÜHM

3.50 
S'ka sasi

Fuqia: 14.4W
Temp.dritës: 3000k
Shkëlqimi: 1260 lm

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: STR03022
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fuqia: 14.4W
Tensioni: DC 12V
Niveli mbrojtës: IP20
Gjatësia: 3m
Temp.dritës: 3000k
Shkëlqimi: 1260 lm

Brendi

Strϋhm