LED shirit 3m 180WW BLISTER – STRÜHM

10.90 
S'ka sasi

Fuqia: 14.4W
Gjatësia: 3m
Shkëlqimi: 1260 lm

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: STR03032
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fuqia: 14.4W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Niveli mbrojtës: IP20
Gjatësia: 3m
Shkëlqimi: 1260 lm

Brendi

Strϋhm