LED shirit 3m 90 RGB BLISTER – STRÜHM

25.00 
Ka sasi

Fuqia: 21.6W
Gjatësia: 3m
Shkëlqimi: 1000 lm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: STR03031
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fuqia: 21.6W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Niveli mbrojtës: IP65
Gjatësia: 3m
Shkëlqimi: 1000 lm

Brendi

Strϋhm