LED shirit 5m 1500CW – STRÜHM

52.90 
S'ka sasi

Fuqia: 360W
Temp. dritës: 6500k
Shkëlqimi: 14625lm

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: STR03803
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fuqia: 360W
Tensioni: DC 12W
Niveli mbrojtës: IP20
Temp. dritës: 6500k
Gjatësia: 25m
Shkëlqimi: 14625lm

Brendi

Strϋhm