LED shirit 5m 150CW BLISTER – STRÜHM

27.90 
Ka sasi

Fuqia: 36W
Shkëlqimi: 1650 lm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: STR03036
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fuqia: 36W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Niveli mbrojtës: IP20
Gjatësia: 5m
Shkëlqimi: 1650 lm

Brendi

Strϋhm