LED shirit 5m 300 NW – STRÜHM

5.90 
Ka sasi

Fuqia: 24W
Tensioni: DC 12V
Shkëlqimi: 2100 lm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: STR03746
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fuqia: 24W
Tensioni: DC 12V
Niveli mbrojtës: IP20
Temp. dritës: 4000k
Gjatësia: 5m
Shkëlqimi: 2100 lm

Brendi

Strϋhm