LED shirit 5m 300CW BLISTER – STRÜHM

19.90 
Ka sasi

Fuqia: 24W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Temp. dritës: 6500k

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: STR03041
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fuqia: 24W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Niveli mbrojtës: IP65
Temp. dritës: 6500k
Gjatësia: 5m
Shkëlqimi: 2100 lm

Brendi

Strϋhm