LED shirit 5m 300WW IP65 – STRÜHM

9.90 
Ka sasi

Fuqia: 24W
Temp. dritës: 3000k
Shkëlqimi: 2100lm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: STR03028
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fuqia: 24W
Tensioni: DC 12V
Niveli mbrojtës: IP65
Temp. dritës: 3000k
Gjatësia: 5m
Shkëlqimi: 2100lm

Brendi

Strϋhm