Letkon 150W – TOPEX

25.99 
Ka sasi

Fuqia: 150W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Temp (max): 410°C

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 44E030

Përshkrimi

Fuqia: 150W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Temp (max): 410°C

Brendi

Topex