Letkon elektrik 150W – NEO TOOLS

17.00 
Ka sasi

Fuqia: 150W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Temp (max): 410 °C

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 19-150

Përshkrimi

Fuqia: 150W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Temp (max): 410 °C

Brendi

Neo Tools