Letkon elektrik 60W – TOPEX

8.00 
Ka sasi

Fuqia: 60W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Temp (max): 500 °C

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 44E026

Përshkrimi

Fuqia: 60W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Temp (max): 500 °C

Brendi

Topex