Libellë laserike 60 cm – NEO TOOLS

44.90 
Ka sasi

Gjatësia: 60cm
Bateria: 2 X aaa
Materiali: alumin
Sakësia: +-3/10 mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 71-200

Përshkrimi

Gjatësia: 60cm
Bateria: 2 X aaa
Materiali: alumin
Sakësia: +-3/10 mm
Ekran LCD
Rrezja e laserit: 10m

Brendi

Neo Tools