Lidhëse bakri fi 16 – RBM

2.49 
Ka sasi

Diamteri: ø16mm
Përshtaten për gyp bakri

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 06021600

Përshkrimi

Diamteri: ø16mm
Përshtaten për gyp bakri

Brendi

RBM