Lidhëse bakri fi 16 – RBM

1.99 
Ka sasi
Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 00411620

Përshkrimi

Diamteri: ø16
Përshtatshem me gyp bakri

Brendi

RBM