Lidhëse e dyanshme për gyp kopshti – VERTO

0.40 
Ka sasi

Lloji i mjeteve të kopshtit: Lidhëse
Materiali i produktit: Plastike

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 15G745

Përshkrimi

Lloji i mjeteve të kopshtit: Lidhëse
Materiali i produktit: Plastike

Brendi

Verto