Lidhëse për gyp kopshti 1/2″ – NEO TOOLS

1.50 
Ka sasi

Materiali: Plastik
Diametri: 1/2″

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 15-720

Përshkrimi

Materiali: Plastik
Diametri: 1/2″

Brendi

Neo Tools