Lidhse Bakri fi 15 – RBM

1.99 
Ka sasi

Çelik të kromuar dhe tub bakri Ø 15 mm.

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 411520

Përshkrimi

Çelik të kromuar dhe tub bakri Ø 15 mm.
Montimi me ngjeshje.
E përputhshme me kompletet e lidhjes së radiatorëve mono dhe dy tubash RBM (nga ana e valvulës).
E përputhshme me valvulat dhe bërrylat RBM.

Brendi

RBM