Litarë 30 mx4 mm – NEO TOOLS

6.90 
Ka sasi

Materiali: Najlon
Pesha mbajtëse: 400 Kg
Gjatësia: 30m
Diametri: 4mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).

Përshkrimi

Materiali: Najlon
Pesha mbajtëse: 400 Kg
Gjatësia: 30m
Diametri: 4mm

Brendi

Neo Tools