Llampë provuese, Topex

8.30 
Ka sasi

Llampë provuese TOPEX, gjatësia 750 mm.

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 39D070
Etiketimet:

Përshkrim

Llampë provuese TOPEX, gjatësia 750 mm. Mundëson të zbulojë telat e gjalla (me rrymë) brenda diapazonit të tensionit 220-400 V, e cila tregohet me LED. Markë TOPEX është e orientuar drejt entuziastëve të DIY.

Brendi

Topex