Lopatë dore me bisht druri, Verto

22.99 
Ka sasi

Lloji i lopatës: e drejtë
Doreza e tipit: D
Dorezë druri
Mbajtësi me dy materiale
Gjerësia e kokës së lopatës: 175 mm
Gjatësia e kokës së lopatës: 280 mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 15G002
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Lloji i lopatës: e drejtë
Doreza e tipit: D
Dorezë druri
Mbajtësi me dy materiale
Gjerësia e kokës së lopatës: 175 mm
Gjatësia e kokës së lopatës: 280 mm

Brendi

Verto