Lopatë dore me bisht fiberglass, Verto

20.00 
S'ka sasi

Lloji lopatë: e mprehtë
Lloji i dorezës: D
Bishti: Fiberglass
Mbajtësi me dy materiale
Gjerësia e kokës së lopatës: 230 mm
Gjatësia e kokës së lopatës: 295 mm

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 15G003
Kategoritë: ,

Përshkrim

Lloji lopatë: e mprehtë
Lloji i dorezës: D
Bishti: Fiberglass
Mbajtësi me dy materiale
Gjerësia e kokës së lopatës: 230 mm
Gjatësia e kokës së lopatës: 295 mm

Brendi

Verto