Lopatë me dorezë plastike – VERTO

14.99 
Ka sasi

Gjatësia: 1250 mm
Materiali i trajtimit: metal
Mbajtësi: plastik
Lloji lopatës: i mprehtë

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 15G010
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Gjatësia: 1250 mm
Materiali i trajtimit: metal
Mbajtësi: plastik
Lloji lopatës: i mprehtë

Brendi

Verto