M-Thermal Mono 30kW with pump Mitsubish R290 MDV

7,499.00 
Ka sasi

Model: M-Thermal Mono Arctic Series | MDVC-V30WD2BR8-A

NGROHJE:
>Fuqia: 30 kW
>Gama: COP: 3.91
_________________________________________________________
FTOHJE:
>Fuqia: 29.50 kW
>Gama: SEER: 2.50
_________________________________________________________
DYSHEME:
->Klasa e energjisë: A+++
->Temperatura: 35°C
->SCOP 4.49 / 5.15
_____________________

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: MDVC-V30WD2BR8-A

Përshkrimi

Model: M-Thermal Mono Arctic Series | MDVC-V30WD2BR8-A

NGROHJE:
>Fuqia: 30 kW
>Gama: COP: 3.91
_________________________________________________________
FTOHJE:
>Fuqia: 29.50 kW
>Gama: SEER: 2.50
_________________________________________________________
DYSHEME:
->Klasa e energjisë: A+++
->Temperatura: 35°C
->SCOP 4.49 / 5.15
_________________________________________________________
RADIATOR:
->Klasa e energjisë A++
->Temperatura: 55°C
->SCOP 3.47 / 4.49
_________________________________________________________
KOMPRESORI:
>Brendi: Mitsubish
_________________________________________________________
POMPA QARKULLUSE DIGITALE:
>Brendi: Grundfos
>Tip: UPS25-80 P 180
>Fuqia: 165W
_________________________________________________________
>Sistemi Operativ: -25℃ / +43℃
>Gas R290 / 1600gr
>Aplikacion: WI-FI
>
Zhurma: 55 dB
>Lidhja e gypit: DN 25
>Tension: 380-415V/3N/50-60Hz
>Dimensioni: 1120 x 1735 x 565 mm
>Pesha Bruto: 186kg
>Granacion: 3 VITE

Brendi

MDV by Midea