Maicë pune vezulluëse – NEO TOOLS

9.90 
Ka sasi

Materiali: 100% polister
Pesha: 150 g/m2
Madhësit: S/M/L/XL/XXL

  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: N/A

Përshkrimi

Materiali: 100% polister
Pesha: 150 g/m2
Madhësit: S/M/L/XL/XXL

Informacion shtesë

Madhësia

L, M, S, XL, XXL

Brendi

Neo Tools