Makinë e rrojës – QR8918

16.90 
S'ka sasi

• Tensioni: 220V-240V~50Hz
• Fuqia: 12W
• I lehtë dhe i qetë

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042561279

Përshkrimi

• Tensioni: 220V-240V~50Hz
• Fuqia: 12W
• I lehtë dhe i qetë
• 4 Shtojca:
• Shtojca:
– Tehe
– Krehër
– Furçë për pastrimin e makinës
– Vaj për tehe
– Mbrojtëse e tehut
• Ngjyra: e bardhë
• Dimensionet e kutisë (në mm):
170 (GJ) x 57 (GJ) x 240 (L)
• Neto pesha: 0,77 kg
• Bruto pesha: 0,80 kg
Paketimi i ambalazhit të jasht.
EAN kodi i ambal. të jasht.: 3830042564409
• Dimensionet e kutisë (në mm):
620 (GJ) x 260 (GJ) x 540 (L)
• Sasia: 30 copë/kartoni
• Neto pesha: 23 kg
• Bruto pesha: 24 kg

Brendi

ISKRA