Makinë për flokë – ISKRA

18.90 
S'ka sasi

• Tensioni: 100-240V~50/60Hz
• Fuqia: 3W
• Gjatësia e qethjes që rregullohet

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042561385-1

Përshkrimi

• Tensioni: 100-240V~50/60Hz
• Fuqia: 3W
• Gjatësia e qethjes që rregullohet
• Në bateri
• 2 aksesorë
• Bateri e Li-ionit që mbushet
• NUK është e dedikuar për përdorim në të lagësht
• Ngjyra: e zezë
• Dimensionet e kutisë (në mm):
165 (GJ) x 65 (GJ) x 227 (L)
• Neto pesha: 0,40 kg
• Bruto pesha: 0,42 kg
Paketimi i ambalazhit të jasht.
EAN kodi i ambal. të jasht.: 3830042564416
• Dimensionet e kutisë (në mm):
415 (GJ) x 350 (GJ) x 475 (L)
• Sasia: 24 copë/kartoni
• Neto pesha: 9,5 kg
• Bruto pesha: 10 kg

Brendi

ISKRA