Makinë për mprehje zingjirëve 180W – VERTO

39.00 
Ka sasi

Fuqia: 180W
Diametri: 100 x 10.2 mm
Numri i rrotullimev: 6300/min

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 52G502

Përshkrimi

Fuqia: 180W
Diametri: 100 x 10.2 mm
Numri i rrotullimev: 6300/min
Shkalla e mprehjes: 35°
Pesha: 2.1kg

Brendi

Verto