Makinë për prerjen e keramikave 1290/900mm – Bormann

350.00 
S'ka sasi

Dimenzionet prerëse: 1290 / 900 mm
Pesha: 18.8 Kg

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: BTC3000
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Dimenzionet prerëse: 1290 / 900 mm
Pesha: 18.8 Kg

Brendi

Bormann