Makinë për prerjen e keramikave 630mm – Bormann

170.00 
S'ka sasi

Dimenzionet prerëse: 630 / 445 mm

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: BTC2000
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Dimenzionet prerëse: 630 / 445 mm
Pesha: 10.50 Kg

Brendi

Bormann