Makinë për prerjen e keramikave 950mm – Bormann

195.00 
S'ka sasi

Dimenzionet prerëse: 950/670mm

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: BTC2500
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Makina e pllakave në madhësi të mesme të serisë BORMANN PRO përfshijnë bazën e aluminit, rregullimin e lartësisë së prerjes dhe prerjen e diskut me kushineta.

Brendi

Bormann