Makinë për qeramikë 800 mm – TOPEX

160.00 
Ka sasi

Madhësia e rrotave të prerjës: 8
Gjatësia e pjesës së punës: 800 mm
Gjerësia e pjesës së punës: 265 mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 16B085
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Madhësia e rrotave të prerjës: 8
Gjatësia e pjesës së punës: 800 mm
Gjerësia e pjesës së punës: 265 mm

Brendi

Topex