Makinë për qethje kafshëve QR-PET2506

22.90 
S'ka sasi

Tensioni: 220V-240V~50Hz
Fuqia: 12W

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042561224

Përshkrimi

Tensioni: 220V-240V~50Hz
Fuqia: 12W
I lehtë dhe i qetë
4 Shtojca:
Shtojca:
– Tehe
– Krehër
– Furçë
– Lëmuese të thonjve
– Furçë për pastrimin e makinës
– Vaj për tehe
– Mbrojtëse e tehut
Ngjyra: kaltër

Brendi

ISKRA