Makine profesionale elektrike për gled TMAX 506 A, Lance 230V – Graco

12,490.00 
Ka sasi

Fuqia: 7000KW
Tensioni: 230 V
Frekuenca: 60Hz
Shkalla (max) e rrjedhës: 6.4 L/min

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 17X980
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fuqia: 7000KW
Tensioni: 230 V
Frekuenca: 60Hz
Shkalla (max) e rrjedhës: 6.4 L/min
Presioni (max) punës: 730 psi
Pesha: 70 Kg

Brendi

Graco