Makine profesionale elektrike për ngjyrosje II 650 PC PRO, 30 V CEE

4,890.00 
Ka sasi

Pesha 34 kg
Presioni (max): 228 bar
Rrjedhëshmeria: 3.0 l / min
Tensioni: 230 V 9A

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 19Y359
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Pesha 34 kg
Presioni (max): 228 bar
Rrjedhëshmeria: 3.0 l / min
Tensioni: 230 V 9A

Elementet shtesë:

– Vajë pastruesë TSL  0.25l
– SmartControl me ekran dixhital
– Pipë LP517
– Gypë BlueMax Airless 15 m
– Thithje e ngurtë e kovës me sitë

Brendi

Graco