Makinë shpuëse 350 W – Bormann

110.00 
S'ka sasi

Fuqia: 350 W
Shpejtësia pa ngarkesë: 580-2650 rpm

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: BKD1300

Përshkrimi

Fuqia: 350 W
Shpejtësia pa ngarkesë: 580-2650 rpm
Chuck / Largësia: 13mm / 50mm
Diametri i boshtit: 46 mm
Madhësia e bazës: 314 x 200 m
Lartësia totale: 580 mm

Brendi

Bormann