Masazher panel Barcelos PNL001 – VALA

199.00 
Ka sasi

Masazher panel Barcelos

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: PNL001
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Masazher panel Barcelos

Brendi

VALA