Masazher panel soure copper PNL004 – VALA

299.00  119.00 
Ka sasi

Funksioni i dushit të shiut, Funksioni i masazhit vertikal të ujit, Opsioni fleksibël i dushit me dorë, Teknologjia e ndërrimit të funksionit të lehtë, Opsioni i funksionimit shumëfunksional.

Koha para përfundimit të zbritjes

d
:
h
:
m
:
s

Mbetet deri në fund të ofertës

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: PNL004
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Funksioni i dushit të shiut, Funksioni i masazhit vertikal të ujit, Opsioni fleksibël i dushit me dorë, Teknologjia e ndërrimit të funksionit të lehtë, Opsioni i funksionimit shumëfunksional. Performanca e shkëlqyer edhe në presione më të ulëta të ujit, pamje elegante me dizajn të ndryshëm sipërfaqesh, çelik inox me shkallë 304 dhe të qëndrueshme

Brendi

VALA