Masazher panel Vizela – VALA

299.00 
Ka sasi

Funksioni i dushit të shiut
Funksioni vertikal i masazhit
Trup prej çeliku inox 304

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: PNL005
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Funksioni i dushit të shiut
Funksioni vertikal i masazhit
Teknologji e lehtë e ndërrimit të funksioneve
Opsioni operativ shumëfunksional
Trup prej çeliku inox 304
I lehte dhe i qendrueshem

Brendi

VALA