Masazher për banjo Column set – CL1010

44.99 
Ka sasi

Dush dore: Zezë
Gypë dushi: Kromi
Mbajtëse sapuni:Zezë
Levë: Bronzi

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: CL1010
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Dush dore: Zezë
Gypë dushi: Kromi
Mbajtëse sapuni:Zezë
Levë: Bronzi
Garancioni: 3 vjet

Brendi

VALA