Masazher SL4004 – VALA

19.99 
Ka sasi

Dush dore 115 mm mono e bardhë dhe ari
Lartësia e tubit 600 mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: SL4004
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Dush dore 115 mm mono e bardhë dhe ari
Lartësia e tubit 600 mm
Mbajtës sapuni të bardhë
Zorrë dushi kromi

Brendi

VALA