Masazher white Sliding SL5001 – VALA

14.90 
Ka sasi

Lartësia e tubit 600 mm
Enë e bardhë sapuni
Zorrë dushi e lëmuar

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: SL5001
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Dush dore me 3 funksione 120 mm
Lartësia e tubit 600 mm
Enë e bardhë sapuni
Zorrë dushi e lëmuar

Brendi

VALA