Maskë dhe kapelë mbrojtëse – Bormann

29.00 
S'ka sasi

Helmet:
Mask :
Sita:

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).

Përshkrimi

Helmet:
Mask :
Sita:

Brendi

Bormann