Matës digjital, NEO

32.00 
Ka sasi

Matës digjital NEO, përdoret për matjet: tension DC / AC, rezistencë elektrike, temperaturë, kontroll diodës dhe kontrolli i vazhdimësisë.

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 94-002

Përshkrimi

Matës digjital NEO, përdoret për matjet: tension DC / AC, rezistencë elektrike, temperaturë, kontroll diodës dhe kontrolli i vazhdimësisë. Matësi digjital përmban përzgjedhjen automatike të vargjeve dhe ruajtjen e kujtesës për matjet e fundit. Trupi i bërë nga plastika me cilësi të lartë. Ekrani LCD me ndriçim lejon të veprojë në dritë të dobët të ambientit. Kuti najloni për ruajtje dhe transport më të lehtë. Pajtueshmëria me standardet evropiane të sigurisë konfirmohet me certifikatën CE. Brendi NEO plotëson pritjet e profesionistëve. Garancion 6 muaj.

Brendi

Neo Tools