Matës më timon dhe ekran LCD – TOPEX

42.90 
Ka sasi

Gama e matjes: 10000 m
Saktësi: +-0,5%

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 31C800

Përshkrimi

Gama e matjes: 10000 m
Saktësi: +-0,5%
Ekrani: LCD
2 bateri AAA

Brendi

Topex