Matës mekanik për ujitje kopshti, VERTO

10.00 
Ka sasi

Koha matëse: 120 min
Materiali: Plastik
Diametri: 1/2″ – 3/4″

Ky produkt është shtuar nga 1 njerëznë shportë.

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 15G750
Kategoritë: ,

Përshkrim

Matës mekanik për ujitje kopshti, VERTO

Brendi

Verto