Mbajtës dekorativ për poq TOBIAS G9 – STRÜHM

13.90 
Ka sasi

Fuqia: 35W (max)
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Niveli i mbrojtës: IP20

Ky produkt është shtuar nga 1 people'snë shportë.

  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: N/A
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fuqia: 35W (max)
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Niveli i mbrojtës: IP20
Dimensionet: 80x160x80 mm

Informacion shtesë

Ngjyra

Bardhë, Zezë

Brendi

Strϋhm