Mbajtës gypi – NAKAYAMA

19.99 
S'ka sasi

Pesha: 1.80kg
Mbajtja e gypit: 30m (max)

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: GH9125
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Dimensionet: 31x31x48cm
Pesha: 1.80kg
Mbajtja e gypit: 30m (max)

Brendi

Nakayama