Mbajtës i vinçit elektrik 600KG

39.00 
S'ka sasi

Gjatësia e krahut: 75 cm
Max. Pesha e ngritjes: 600 kg

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: BPP6000
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Gjatësia e krahut: 75 cm
Max. Pesha e ngritjes: 600 kg

Brendi

Bormann