Mbajtes për kabllo Sebro

8.95 
S'ka sasi

Për kabllo deri: 50m

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: SE-3976

Përshkrimi

Për kabllo deri: 50m

Brendi

Sebro